Narzędzia skrawające

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Wśród bogatego asortymentu hurtowni narzędzi TOP-NAR znajdziecie specjalistyczne narzędzia skrawające cenionych producentów krajowych i zagranicznych.

Precyzja i wydajność

Narzędzia skrawające to duża grupa narzędzi służąca do obróbki ubytkowej metali i tworzyw sztucznych. Stosuje je się do obrabiarek najczęściej sterowanych numerycznie. Obróbka polega na zdejmowaniu za pomocą narzędzia skrawającego drobnych fragmentu obrabianego elementu.

Sprzedajemy najwyższej jakości narzędzia skrawające niezbędne podczas obróbki CNC. Oferujemy precyzyjne i wydajne noże tokarskie, frezy różnego przeznaczenia, narzędzia do wykonywania otworów – wiertła, nawiertniki, pogłębiacze, narzędzia do wykonywania gwintów – gwintowniki i narzynki, płytki skrawające oraz wiele innych narzędzi do obróbki skrawaniem.

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas wyboru odpowiednich narzędzi do obróbki skrawaniem. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Możecie liczyć na naszą pomoc w kompletowaniu zamówienia. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację. Dostawy możemy wykonać własnym transportem najpóźniej do 2 dni po dokonaniu zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą narzędzi skrawających i do zakupów w naszej łódzkiej hurtowni narzędzi.