Firma TOP-NAR jest największym dystrybutorem narzędzi profesjonalnych dla potrzeb przemysłu i rzemiosła w makroregionie centralnym działającą od 1996 roku. Prowadzimy również profesjonalny, pogwarancyjny serwis elektronarzędzi i maszyn.

W wyniku ponad 20-letniej obecności na rynku jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę zaopatrzenia w narzędzia profesjonalne.

O atrakcyjności naszej oferty decyduje jej:

  • Konkurencyjność cenowa
  • Kompleksowość oferty
  • Szybkość realizacji zamówień
  • Kompetencja i fachowość naszych handlowców i doradców technicznych
  • Gotowość do realizacji zamówień nietypowych i pozakatalogowych

 

KONKURENCYJNOŚĆ CENOWA nie jest w naszym przypadku deklaracją bez pokrycia. Osiągnęliśmy ją w wyniku wieloletniej, systematycznej współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami narzędzi w Polsce jak i za granicą. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i systematycznemu wzrostowi obrotów producenci narzędzi zawarli z nami umowy o współpracy ustanawiając firmę TOP-NAR swoim przedstawicielem (dealerem) w makroregionie centralnym. Status przedstawiciela wszystkich liczących się producentów narzędzi w Polsce pozwala zaoferować narzędzia naszym klientom według list cenowych producentów. Dopracowaliśmy się przeszło 60 umów przedstawicielskich i tak dla przykładu jesteśmy przedstawicielem oraz sprzedajemy w cenach producenta produkty firm: AEG, Asta, Bison, BMI, Bosch, Dormer, Dremel, Festool, Heller, HITACHI, HONDA, Jokari, Leica, Metabo, Sandvik, Solga, STEINEL.

KOMPLEKSOWOŚĆ OFERTY wynika z faktu, że posiadamy pełen zestaw 14 podstawowych grup asortymentowych narzędzi: 

 

SZYBKOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Gwarantujemy szybką realizację zamówień, możliwą dzięki utrzymywaniu stanów magazynowych o wielomilionowej wartości. Klientom oferujemy sprzedaż z półki, a nie z katalogu. Sprzedajemy od ręki, a nie z dostawą za miesiąc. To my utrzymujemy i finansujemy magazyn Waszych narzędzi. Oferujemy dostawy własnym transportem w ciągu 1-2 dni od daty złożenia zamówienia. 

KOMPETENCJA I FACHOWOŚĆ PERSONELU

Kadrę firmy TOP-NAR tworzą narzędziowcy o wysokich kwalifikacjach technicznych i wieloletniej praktyce zawodowej. Obok handlowców firma zatrudnia konsultantów technicznych, którzy służą naszym klientom w doborze narzędzi jak i rozwiązywaniu konkretnych problemów technicznych i produkcyjnych.

Nasi pracownicy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje w ramach szkoleń organizowanych przez producentów. Poza tym informują klientów o wdrażanych nowościach produktowych i technologicznych. W siedzibie firmy cyklicznie organizujemy szkolenia i pokazy narzędzi dla naszych klientów.

JESTEŚMY OTWARCI NA ZAMÓWIENIA NIETYPOWE I POZAKATALOGOWE

 

Jeżeli interesuje Państwa współpraca na wymienionych warunkach proszę skontaktować się z naszą firmą.

Łódź, ul. Pogonowskiego 51/53
tel./fax: (+42) 632 60 26
tel./fax: (+42) 630 46 49
tel.: (+42) 630 15 47
tel.: (+42) 630 17 80

e-mail: topnar@topnar.pl