Oferta hurtowni i sklepu z elektronarzędziami i narzędziami

TOP-NAR zajmuje się sprzedażą narzędzi specjalistycznych i kieruje swoją ofertę do przedstawicieli wielu branż przemysłu oraz do rzemieślników, firm budowlanych, montażowych, serwisowych i wszelkiego rodzaju warsztatów.

Specjalistyczne narzędzia i maszyny

Nowoczesne narzędzia ręczne i pomiarowe, sprawne i niezawodne elektronarzędzia, czy też wyposażenie warsztatów w odpowiedni osprzęt i urządzenia to podstawa sukcesu każdego podmiotu bez względu na branżę i specjalizację. Nasza firma jest dystrybutorem różnego typu narzędzi oraz wyposażenia warsztatów i firm produkcyjnych.

Jeśli poszukujesz wysokie klasy narzędzi ręcznych lub elektronarzędzi to TOP-NAR zrealizuje Twoje potrzeby. Zapewniamy solidne i niezawodne narzędzia budowlane i geodezyjne. Sprzedajemy różnego typu sprężarki i narzędzia pneumatyczne oraz narzędzia skrawające. Oferujemy precyzyjne narzędzia pomiarowe, agregaty prądotwórcze, a także sprzęt i narzędzia spawalnicze.

Naprawa narzędzi i maszyn

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą narzędzi. Rozbudowaliśmy profesjonalny serwis elektronarzędzi oraz serwis maszyn Bosch i innych producentów krajowych i zagranicznych. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, a także oferujemy pogwarancyjny serwis elektronarzędzi oraz maszyn i urządzeń. Nasz serwis działa szybko i sprawnie. Reagujemy na zgłoszenie niezwłocznie, tak by Wasza firma nie odczuła negatywnych skutków przestoju spowodowanego awarią urządzenia. Jako doświadczony sklep z narzędziami i profesjonalny serwis elektronarzędzi zapraszamy klientów do korzystania z naszej bogatej oferty handlowo-usługowej.